×
به فروشگاه اینترنتی مپی فای خوش آمدید
تماس با‌ما ورود! ثبت نام

12
بهمن

نمایندگی زولینگن آلمان

در کشور ما نمایندگی های زیادی از کشور آلمان در کسب و کارهای مختلفی وجود دارد. علت امر این است که معمولا به خاطر کیفیت بالای کالاهای آلمانی، این محصولات مورد توجه مشتریان ایرانی قرار می گیرد. از این رو شرکت ما با شروع تحقیق و پژوهش و بهره گیری از کادر مجرب خود و با رعایت مفاد قانونی از یک سو و انتخاب تکنولوژی پیشرفته روز آلمان از سوی دیگر و با داشتن تاییدیه های معتبر بین المللی و تجربه چندین ساله خود مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که به صورت رسمی<

در کشور ما نمایندگی های زیادی از کشور آلمان در کسب و کارهای مختلفی وجود دارد. علت امر این است که معمولا به خاطر کیفیت بالای کالاهای آلمانی، این محصولات مورد توجه مشتریان ایرانی قرار می گیرد. از این رو شرکت ما با شروع تحقیق و پژوهش و بهره گیری از کادر مجرب خود و با رعایت مفاد قانونی از یک سو و انتخاب تکنولوژی پیشرفته روز آلمان از سوی دیگر و با داشتن تاییدیه های معتبر بین المللی و تجربه چندین ساله خود مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که به صورت رسمی نمایندگی زولینگن آلمان را بر عهده گرفته است.

شرکت ما بعد از بررسی توانمندی ها و ارزیابی کیفی محصولات این برند، نمایندگی زولینگن آلمان را عهده دار شد تا مشتریان ایرانی بتوانند از محصولات این برند استفاده نمایند.

نمایندگی زولینگن آلمان ایجاب می کند که شرکت ما محصولات متعدد و با کیفیت آلمانی را در سبد مشتریان ایرانی قرار بدهد. چرا که از شرکتی که نمایندگی زولینگن آلمان را بر عهده دارد، انتظار می رود که کالاهای با کیفیت و استانداردی را در اختیار مصرف کننده گان ایرانی قرار بدهد.

 حال با توجه با نمایندگی زولینگن آلمان، شرکت ما قصد دارد سهم بیشتری در محصولات سرویس آشپزخانه در بازار داشته باشد. و اتفاقا نمایندگی زولینگن آلمان در نوبت خود امتیاز مثبتی برای شرکت ما محسوب می شود. چون کسانی که خانه دار هستند همیشه از کیفیت پایین محصولات پایین شکایت داشتند و شر کت ما با محصولاتی که از طریق نمایندگی زولینگن آلمان به دست خانم های خانه دار یا آشپزهای ماهر می رساند، می تواند این شکاف را پر نماید. چرا که از مواد مرغوبی در ساخت محصولات زولینگن استفاده شده و کیفیت ساخت بالایی دارند که می تواند مشتریان را راضی نگه دارد. قیمت مناسب محصولات زولینگن از دیگر مزایای این برند به حساب می آید.

تهیه و تنظیم :‌ تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

شماره تلفن: 00971553221800
m.e.pro.ca@gmail.com

با ما در تماس باشید!